Centrum Medyczne "Gemini"
    A+ A- Reset
    A+ A- Reset
 
 

Ładowalne aparaty słuchoweJeśli Twoje aparaty słuchowe po jednym ładowaniu działają bez przerwy przez 24 godziny, żyjesz bez ograniczeń!

Teraz już nie ma znaczenia gdzie jesteś i co robisz. Ładowalne aparaty słuchowe marki Phonak zostały zaprojektowane tak, aby ułatwiały Twoje życie. W końcu, możesz uwolnić się od niedogodności związanej z użytkowaniem jednorazowych baterii. Wszystko to dzięki przełomowej technologii wielokrotnego ładowania i akumulatorom litowo-jonowym. A ponieważ są to aparaty marki Phonak, możesz być pewny niezrównanych możliwości słyszenia.

Phonak Audéo B-R to pierwszy na świecie aparat słuchowy, w którym zastosowano wbudowany akumulator litowo-jonowy wystarczający nawet na 24 godziny działania po jednym zwykłym ładowaniu. Akumulatory litowo-jonowe, o 40% mocniejsze od akumulatorów konwencjonalnych, są niezawodne i mogą być wykorzystywane do zasilania nowoczesnych i bardziej zaawansowanych aparatów słuchowych marki Phonak.

Teraz możesz cieszyć się wolnością, wiedząc, że Twój ładowalny aparat słuchowy jest łatwy do naładowania i gotowy do działania przez całe długie dni… i noce, jeśli trzeba.

O nowoczesne aparaty słuchowe zapytaj naszego protetyka słuchu.

ŻRÓDŁO: Phonak