Centrum Medyczne "Gemini"
    A+ A- Reset
    A+ A- Reset
 
 

Ciesz się tak samo dobrym rozumieniem mowy, jak osoby prawidłowo słysząceNajnowszy aparat słuchowy Oticon pokonuje ograniczenia rozwiązań stosowanych w aparatach słuchowych dotychczas.

Dowiedziono, że Oticon Opn S pozwala jeszcze lepiej niż poprzednia generacja naszych aparatów słuchowych, rozumieć mowę przy mniejszym wysiłku w głośnym otoczeniu. Teraz możesz więc świetnie funkcjonować i aktywnie uczestniczyć w rozmowach w skomplikowanym otoczeniu akustycznym, tak samo, jak osoby słyszące prawidłowo.

Doświadczanie dźwięku 360° wokół
Aparat słuchowy Oticon Opn S to udoskonalona technika, dzięki której mózg ma dostęp do wszystkich istotnych dźwięków z otoczenia.

Z Oticon Opn S irytujące gwizdy to przeszłość
Irytujące gwizdy czy statyczny pisk spowodowane sprzężeniem, które pojawia się wtedy, gdy dźwięk z aparatu słuchowego odbity od otoczenia lub z przewodu słuchowego zostaje wzmocniony przez aparat słuchowy. Następuje to zwykle wtedy, gdy coś znajdzie się blisko aparatu słuchowego, na przykład, podczas przytulania lub przyłożenia telefonu do ucha. Był to trudny problem do rozwiązania – aż do teraz.

Słyszysz mózgiem
Słyszmy mózgiem, nie uszami. To dlatego potrzebujesz takich aparatów słuchowych, które będą nadążać za mózgiem. Technika BrainHearing™ w Oticon Opn S skanuje otoczenie 100 razy na sekundę. To daje stały dostęp do dźwięków 360°, aby wspierać naturalny sposób nadawania sensu dźwiękom przez mózg.

Oticon Opn S - sprawdzone korzyści z BrainHearing*:

  • Ogranicza wysiłek słuchowy.
  • Pomaga zapamiętać więcej z tego co zostało powiedziane.
  • Umożliwia lepsze rozumienie mowy.
  • Daje możliwość nadążania za rozmowami, gdy jest wielu mówców.
  • Aparaty słuchowe z możliwością ładowania
  • Stylowe rozwiązanie umożliwiające naładowanie aparatów słuchowych w nocy, by mieć dużo energii na cały dzień słyszenia.

Łatwa łączność z telefonem i innymi urządzeniami
Oticon Opn S to więcej niż aparat słuchowy. Należą do tej rodziny urządzeń „elektroniki do noszenia”, która ułatwi Ci łączenie się z ulubionymi urządzeniami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ